Kontakt Gävle

Professional Sealing Sverige AB
Lötängsgatan 14-16, 803 01 Gävle

info@proseal.se
fakturor@proseal.se
order@proseal.se

FacebookFacebook
LinkedInLinkedIn

Henrik Boda

Distrikt- & teknikansvarig Gävle

Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Box- och planpackningar
Laseruppriktningar
Balanseringar
Funktion- och helhetslösningar

henrik.boda@proseal.se
072-331 69 96
Ort: Gävle

 

Mikael Forsberg

Teknik- och kundansvarig

Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Box- och planpackningar
Laseruppriktningar
Balanseringar
Funktion- och helhetslösningar

mikael@proseal.se
070-385 69 10
Ort: Gävle / Karlstad

 

Henrik Nevanen

Teknik- och kundansvarig

Projekt
Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Kompositbeläggning för metall och betong
Box- och planpackningar
Tekniska produkter
Funktion och helhetslösningar

henrik.nevanen@proseal.se
0730- 40 80 02
Ort: Gävle / Karlstad

Service

Tranberg

Tobias Tranberg

Servicetekniker

ARC metall- och betongkompositer

tobias.tranberg@proseal.se
073-595 3311
Ort: Gävle

 

Niklas Stauss

Niklas Stauss

Servicetekniker

Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Box- och planpackning
Laseruppriktningar

niklas.stauss@proseal.se
0761-84 47 92
Ort: Gävle

Robert Knudsen

Robert Knudsen

Servicetekniker

Roterande utrustning
Kompositbeläggning

robert.knudsen@proseal.se
0730-30 25 90
Ort: Gävle