Kontakt Gävle

Professional Sealing Sverige AB
Atlasgatan 9E, 802 86 Gävle

info@proseal.se
fakturor@proseal.se
order@proseal.se

FacebookFacebook
LinkedInLinkedIn

Christer Hallner

Christer Hallner

Kund- och produktansvarig ARC

Kompositbeläggning
Roterande utrustning

christer.hallner@proseal.se
070-889 08 89
Ort: Gävle

Robert Karlsson

Robert Karlsson

Teknik- och kundansvarig

Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Box- och planpackningar
Laseruppriktningar
Balanseringar
Funktion- och helhetslösningar

robert.karlsson@proseal.se
070-385 81 30
Ort: Gävle

 

Michael Hallman

Michael Hallman

Teknik- och kundansvarig

Projekt
Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Kompositbeläggning för metall och betong
Box- och planpackningar
Tekniska produkter
Funktion och helhetslösningar

michael.hallman@proseal.se
0761-62 59 80
Ort: Gävle

Service

Alexander Olander

Serviceansvarig

mailto:alexander.olander@proseal.se
070-760 9369
Ort: Gävle

 

Niklas Stauss

Niklas Stauss

Servicetekniker

Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Box- och planpackning
Laseruppriktningar

niklas.stauss@proseal.se
0761-84 47 92
Ort: Gävle

Michael Knudsen

Kompositbeläggning

Servicetekniker
Kompositbeläggning

michael.knudsen@proseal.se
073-527 30 80
Ort: Gävle

Tranberg

Tobias Tranberg

Servicetekniker

ARC metall- och betongkompositer

 

mailto:tobias.tranberg@proseal.se
073-595 3311
Ort: Gävle

 

Christina Rosendal

Christian Rosendahl

Servicetekniker

Läcktätning

Mobil bearbetning

 

mailto:christian.rosendahl@proseal.se
070-6100 536
Ort: Gävle

 

Robert Knudsen

Robert Knudsen

Servicetekniker

Roterande utrustning
Kompositbeläggning

robert.knudsen@proseal.se
0730-30 25 90
Ort: Gävle

 

Henrik Boda

Henrik Boda

Servicetekniker

Roterande utrustningar
Mekaniska tätningar
Box- och planpackningar
Laseruppriktningar
Balanseringar

henrik.boda@proseal.se
0735-31 31 67
Ort: Gävle