Kontakt

Professional Sealing Sverige AB
Regnvindsgatan 17, 652 21 Karlstad
Tel 054 – 85 69 10
Fax 054 – 85 69 11
info@proseal.se
order@proseal.se

FacebookFacebook
LinkedInLinkedIn

Marknad

John Bergius

John Bergius

VD, försäljningschef

john@proseal.se
070-580 47 10
Ort: Karlstad

Per Larsson

Per Larsson

Inköp, lager, säljstöd, administration

per@proseal.se
070-340 14 80
Ort: Karlstad

Fredrik Gustavsson

Fredrik Gustafsson

Pump och tätningsprodukter, konstruktion, IT

Försäljningsansvar:
Värmlands län.

fredrik@proseal.se
070-319 14 66
Ort: Karlstad

Mikael Forsberg

Pump- och tätningsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

mikael@proseal.se
070-385 69 10
Ort: Karlstad

Martin Granö

Martin Carlberg

Pump- och tätningsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

martin@proseal.se
076-113 15 55
Ort: Karlstad

Anders Dammgård

Anders Dammgård

Hydraulik/Pneumatik

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

anders@proseal.see
070-317 67 69
Ort: Borlänge

Stefan Hjert

Stefan Hjert

Hydraulik/pneumatik, axelkopplingar och övrig transmission

stefan@proseal.se
070-205 25 54
Ort: Karlstad

Christer Spets

Christer Spets

Säljare

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

christer.spets@proseal.se
072-222 35 22
Ort: Karlstad

Packningstillverkning

Charlie Ellertam

Charlie Ellertam

Tillverkning/skärmaskin

charlie@proseal.se
072-501 03 56
Ort: Karlstad

Service

Mattias Bjureld

Mattias Bjureld

Serviceansvarig

mattias@proseal.se
072-453 97 04
Ort: Karlstad

Ingmar Blom

Ingmar Blom

Servicetekniker

blom@proseal.se
070-630 62 90
Ort: Karlstad

Bosse Björkmo

Bosse Björkmon

Servicetekniker

bo.bjorkmon@proseal.se
070-541 16 65
Ort: Karlstad

Kent Holgersson

Kent Holgersson

Servicetekniker

kent@proseal.se
070-617 34 34
Ort: Karlstad

Andreas Pettersson

Andreas Pettersson

Servicetekniker

andreas@proseal.se
072-541 69 00
Ort: Karlstad

Christopher Bergman

Christopher Bergman

Servicetekniker

christopher@proseal.se
070-221 76 24
Ort: Karlstad

Fredrik Eriksson

Fredrik Eriksson

Servicetekniker

fredrik.eriksson@proseal.se
070-340 21 02
Ort: Karlstad

Jan Ekelund

Jan Ekelund

Servicetekniker

jan.ekelund@proseal.se
070-683 6606
Ort: Karlstad