Kontakt Karlstad

Professional Sealing Sverige AB
Regnvindsgatan 17, 652 21 Karlstad
Tel 054 – 85 69 10
info@proseal.se
fakturor@proseal.se
order@proseal.se

FacebookFacebook
LinkedInLinkedIn

Marknad

John Bergius

John Bergius

VD, försäljningschef

john@proseal.se
070-580 47 10
Ort: Karlstad

Anders Ljungberg

Anders Ljungberg

Vice VD

anders.ljungberg@proseal.se
070-257 53 22
Ort: Karlstad

Mikael Forsberg

Pump- och tätningsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

mikael@proseal.se
070-385 69 10
Ort: Karlstad

Fredrik Gustavsson

Fredrik Gustafsson

Pump och tätningsprodukter, konstruktion, IT

Försäljningsansvar:
Värmlands län.

fredrik@proseal.se
070-319 14 66
Ort: Karlstad

Kristoffer Ganterud

Kristoffer Ganterud

Transmissionsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

kristoffer.ganterud@proseal.se
070-281 20 08
Ort: Karlstad

Martin Granö

Martin Carlberg

Pump- och tätningsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

martin@proseal.se
076-113 15 55
Ort: Karlstad

Henrik Nevanen

Henrik Nevanen

Samtliga produktgrupper

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet
henrik.nevanen@proseal.se
0730-40 80 02
Ort: Karlstad

Stefan Hjert

Stefan Hjert

Hydraulik/pneumatik, elastomerer, lager- och transmissionsprodukter

stefan@proseal.se
070-205 25 54
Ort: Karlstad

Gunnar Myhl

Säljare lager- och transmissionsprodukter

gunnar.myhl@proseal.se
070-559 49 39
Ort: Karlstad

Henrik Haaster Olave

Säljare lager- och transmissionsprodukter

henrik.haaster@proseal.se
073-542 74 89
Ort: Karlstad

Anders Haltia

Anders Haltia

Produktchef lager- och transmissionsprodukter

anders.haltia@proseal.se
070-578 44 88
Ort: Karlstad

Maria Lundqvist

Inköp & administration

maria.lundqvist@proseal.se
070- 208 53 08
Ort: Karlstad

Viktor Scherrieble

Servicekoordinator

viktor@proseal.se
0730-57 28 90
Ort: Karlstad

Packningstillverkning

Charlie Ellertam

Charlie Ellertam

Tillverkning/skärmaskin

charlie@proseal.se
072-501 03 56
Ort: Karlstad

Service

Mattias Bjureld

Mattias Bjureld

Servicechef

mattias@proseal.se
072-453 97 04
Ort: Karlstad

Marcus Haltia

Serviceansvarig

marcus.haltia@proseal.se
0730-67 02 82
Ort: Karlstad

Andreas Pettersson

Andreas Pettersson

Servicetekniker

andreas@proseal.se
072-541 69 00
Ort: Karlstad

Bosse Björkmo

Bosse Björkmon

Servicetekniker

bo.bjorkmon@proseal.se
070-541 16 65
Ort: Karlstad

Ola Rylander

Ola Rylander

Servicetekniker

ola.rylander@proseal.se
070-602 11 65
Ort: Karlstad

Jan Ekelund

Jan Ekelund

Servicetekniker

jan@proseal.se
070-683 66 06
Ort: Karlstad

Fredrik Eriksson

Fredrik Eriksson

Servicetekniker

fredrik.eriksson@proseal.se
070-340 21 02
Ort: Karlstad

Matilda Hedén

Servicetekniker

matilda.heden@proseal.se
072-236 50 88
Ort: Karlstad

Jan Ove Hellström

Pumpspecialist

janove@proseal.se
070-340 69 10
Ort: Karlstad

Tomas Jonsson

Thomas Jonsson

Servicetekniker

thomas.jonsson@proseal.se
0730-83 03 05
Ort: Karlstad