Kontakt Karlstad

Professional Sealing Sverige AB
Regnvindsgatan 17, 652 21 Karlstad
Tel 054 – 85 69 10
Fax 054 – 85 69 11
info@proseal.se
fakturor@proseal.se
order@proseal.se

FacebookFacebook
LinkedInLinkedIn

Marknad

John Bergius

John Bergius

VD, försäljningschef

john@proseal.se
070-580 47 10
Ort: Karlstad

Andreas Spets

Andreas Spets

Marknadschef (COO)

andreas.spets@proseal.se
070-888 67 41
Ort: Karlstad

Fredrik Gustavsson

Fredrik Gustafsson

Pump och tätningsprodukter, konstruktion, IT

Försäljningsansvar:
Värmlands län.

fredrik@proseal.se
070-319 14 66
Ort: Karlstad

Mikael Forsberg

Pump- och tätningsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

mikael@proseal.se
070-385 69 10
Ort: Karlstad

Per Larsson

Inköp, lager, säljstöd, administration

per@proseal.se
070-340 14 80
Ort: Karlstad

Kristoffer Ganterud

Kristoffer Ganterud

Transmissionsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

kristoffer.ganterud@proseal.se
070-281 20 08
Ort: Karlstad

Martin Granö

Martin Carlberg

Pump- och tätningsprodukter

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

martin@proseal.se
076-113 15 55
Ort: Karlstad

Anders Haltia

Innesäljare transmission

anders.haltia@proseal.se
070-578 44 88
Ort: Karlstad

Christer Spets

Christer Spets

Pump- och tätningsprodukter. Produktspecialist box- och planpackningar

Försäljningsansvar:
Samtliga län på distriktet.

christer.spets@proseal.se
072-222 35 22
Ort: Karlstad

Stefan Hjert

Stefan Hjert

Hydraulik/pneumatik, elastomerer, axelkopplingar och övrig transmission

stefan@proseal.se
070-205 25 54
Ort: Karlstad

Packningstillverkning

Charlie Ellertam

Charlie Ellertam

Tillverkning/skärmaskin

charlie@proseal.se
072-501 03 56
Ort: Karlstad

Service

Mattias Bjureld

Mattias Bjureld

Servicechef

mattias@proseal.se
072-453 97 04
Ort: Karlstad

Ola Rylander

Ola Rylander

Servicetekniker

ola.rylander@proseal.se
070-602 11 65
Ort: Karlstad

Andreas Pettersson

Andreas Pettersson

Servicetekniker

andreas@proseal.se
072-541 69 00
Ort: Karlstad

Bosse Björkmo

Bosse Björkmon

Servicetekniker

bo.bjorkmon@proseal.se
070-541 16 65
Ort: Karlstad

Kent Holgersson

Kent Holgersson

Servicetekniker

kent@proseal.se
070-617 34 34
Ort: Karlstad

Jan Ekelund

Jan Ekelund

Servicetekniker

jan@proseal.se
070-683 6606
Ort: Karlstad

Fredrik Eriksson

Fredrik Eriksson

Servicetekniker

fredrik.eriksson@proseal.se
070-340 21 02
Ort: Karlstad

Tomas Jonsson

Thomas Jonsson

Servicetekniker

thomas.jonsson@proseal.se
0730-83 03 05
Ort: Karlstad